Virtuali realybė mokykloms ClassVR

Virtuali realybė paskatino mokymosi būdo pasikeitimą. Naudodamiesi virtualiosios realybės akiniais bei turiniu klasėje, mokiniai turi galimybę bendrauti ir domėtis įvairiais dalykais virtualioje aplinkoje.

Mūsų virtualios realybės įrenginio sprendime VR modulių, kuriuos sukūrė patyrę mokytojai, kad padėtų mokiniams  greičiau ir įdomiau įsisavinti mokomąją medžiagą.

Su mūsų įtraukiančiais ir interaktyviais STEM VR moduliais, mokiniai gali gilintis į dalykus ir tyrinėti sąvokas, kurių neįmanoma įsivaizduoti mokant įprastiniu būdu.

„ClassVR“ yra viskas, ko reikia mokytojams, kad pagerintų mokinių įsitraukimą ir į pamoką įtrauktų virtualią realybę.

virtuali realybė - akiniai mokykloms

Virtualios realybės akiniai

ClassVR yra visiškai integruotas, klasėje paruoštas įrenginys, kuriam nereikia papildomos įrangos.

Akinių valdymas

ClassVR platforma suteikia mokytojams įrankius, leidžiančius lengvai siųsti turinį ir nukreipti bei stebėti mokinių veiklą, maksimaliai prailginant mokymosi laiką.

Mokymo programos suderintas turinys

ClassVR yra tūkstančiai virtualios ir papildytos realybės mokomojo turinio, kad pamokoms būtų suteikta pridėtinės vertės, nesvarbu, kokia tema.

Saugus laikymas ir įkrovimas

Visi ClassVR įrenginiai yra tvirtame laikymo ir įkrovimo dėkle, kad įrenginiai visada būtų paruošti naudojimui.

Diegimas ir mokymai

Mes padėsime sudeigti bei sukonfigūruoti akinius, o mūsų mokymo komanda išmokys jus jais naudotis.

ClassVR platformoje yra prieiga prie tūkstančių patrauklių VR ir AR išteklių

ClassVR yra atvira platforma, palaikanti virtualų ir papildytą mokymo programų turinį, taip pat leidžianti moksleiviams ir mokytojams kurti, įkelti ir dalytis savo turiniu, sukuriant bendradarbiaujančią pasaulinių švietimo išteklių bendruomenę. Mokytojai gali kurti, įkelti ir dalytis savo turiniu bei prisidėti kuriant pasaulinių švietimo išteklių bendruomenę su kitais ClassVR naudotojais.

ClassVR - įvairaus amžiaus moksleiviams

Virtuali realybė - darželis, ikimokyklinukai

Ikimokyklinis / darželis

Ankstyvasis ugdymas yra mokymasis per patirtį. Sužinokite, kaip jūsų jauniausi mokiniai gali gauti naudos iš įtraukiančios 360 laipsnių aplinkos, naudojamos siekiant pagerinti, paveikti ir papildyti realaus pasaulio tyrinėjimą ir žaidimą, kuris sukuria tvirtą pagrindą ikimokyklinio ugdymo metais.

Virtuali realybė - pradinės klasės

Pradinė mokykla

Yra tiek daug galimybių įgyvendinti mokymo programą, naudojant virtualios ir papildytos realybės patirtį – nuo apsilankymo tolimuose pasaulio kampeliuose iki žmogaus širdies laikymo rankose.

Virtuali realybė - vidurinė mokykla

Vidurinė mokykla

Įeidami į kitą ugdymo etapą, 11–14 metų mokiniai gali panaudoti virtualią realybę ugdyme, kad ugdytų emocinį intelektą, kūrybinį mąstymą ir toliau ugdytų saugų žinių pagrindą, kad mokymosi sąlygos būtų patrauklesnės ir veiksmingesnės nei vien vadovėliai ir vaizdo įrašai.

Progimnazija / Gimnazija

Svarbiausias mokytojų prioritetas yra užtikrinti, kad mokiniai būtų įsitraukę, motyvuoti ir patirtų iššūkių per visą savo mokyklos laikotarpį. Pažiūrėkite, kaip virtualioji ir papildyta realybė gali paveikti mokinius, atverdama potencialą, suteikdama naujų mokymosi būdų ir netgi galimybių kurti savo mediją.

Aukštesnysis arba tolesnis išsilavinimas

Universitetai ir kolegijos visada buvo naujų technologijų pažanga, skatindami plėtrą, darydami įtaką pramonės šakoms ir kurdami naujos kartos mokslininkus, kūrėjus ir verslininkus. Šiuo metu virtualiosios ir papildytos realybės technologijos yra vystymosi pradžioje, o pokyčiai vyksta nepaprastai greitai.

Specialieji ugdymosi poreikiai ir negalia

Specialieji ugdymosi poreikiai ir negalia (SEND (angliškai)) gali turėti įtakos kiekvieno vaiko gebėjimui mokytis skirtingai. Naudodami virtualią realybę, mokytojai gali sukurti individualizuotą mokymosi ar reguliavimo aplinką, kad kūrybiškai, novatoriškai ir smagiai patenkintų kiekvieno mokinio poreikius.