Mobilios interaktyvios grindys

Mobilios interaktyvios grindys „MagicBox“ yra interaktyvi priemonė didžiąja dalimi skirta ikimokyklinio ir pradinio lavinimo amžiaus vaikučiams. Unikali projekcija ant grindų leidžia vaikams mėgautis pramoginiais ir mokomaisiais žaidimais ant grindų, būtent ten kur jiems labiausiai patinka žaisti. Labai interaktyvi žaidimų aplinkos projekcija jiems yra maloni ir iškart atkreipia jų dėmesį. Daug lengviau ir smagiau išmokti atlikti užduotis komandoje.

„MagicBox“ yra mobilus įrenginys, kurį galima lengvai perkelti, o tai yra didelis pranašumas, lyginant su įprastine lenta. Pamokėlės yra gražios, žaismingos, paprastos ir suprantamos. Komplekte yra du interaktyvūs rašikliai piešimui ir rašymui, kurie padeda vaikams mokytis atidumo ir tikslumo. Su garsu, bevieliu internetu, nešiojama klaviatūra specialiai sukurta mažiems vaikams. Jau pažįstama Windows vartotojo sąsaja, suteikianti galimybę iš programėlių parduotuvės „AppStore“ parsisiųsti daugybę mokamų ir nemokamų programų bei žaidimų. Yra galimybė rinktis “MagicBox” iš trijų skirtingų tipų bei kelių skirtingų spalvų. Lyginant su kitomis alternatyviomis sistemomis, kurios montuojamos ant lubų/sienų, „MagicBox” šviesos spindulys yra arti grindų ir neakina mažųjų. Palanki kaina taip pat yra didelis šių interaktyvių grindų privalumas.

Ši sistema yra rekomenduojama daugelio vaikų psichologų visiems vaikams, taip pat turintiems mokymosi sunkumų, koncentracijos, autizmo ir fizinę ar psichinę negalią. Su “MagicBox” mokytis ir žaisti kartu daug paprasčiau ir naudingiau.

Interaktyvių grindų teikiamais malonumais gali mėgautis vaikučiai darželiuose, mokyklose, prekybos centrų vaikų žaidimo aikštelėse, įvairių įstaigų klientų aptarnavimo centruose, šventėse.

Sprendimą sudaro:
Mobili platforma/dėžė
Artimo židinio projektorius
Kompiuteris, klaviatūra
Du interaktyvūs rašikliai
Baltos spalvos kilimas projekcijai
Įrangos paruošimas naudojimui (suinstaliuota 15 edukacinių/pramoginių
programų)
Nuotoliniai mokymai, kaip naudotis įranga
Garantija – 24 mėnesiai

Interaktyvios grindys mobilios darželiams mokykloms
Interaktyvios grindys neįgaliems