LED ekranai

LED ekranai (light-emitting diode) yra ekrano technologija, kuri kaip šviesos šaltinį naudoja šviesos diodų skydelį. Šiuo metu daug elektroninių prietaisų, tiek mažų, tiek didelių, naudoja LED ekraną kaip ekraną ir kaip sąveikos terpę tarp vartotojo ir sistemos. Šiuolaikiniai elektroniniai prietaisai, tokie kaip mobilieji telefonai, televizoriai, planšetiniai kompiuteriai, kompiuterių monitoriai, nešiojamieji kompiuteriai ir pan.

LED ekranai yra vienas iš pagrindinių ekrano rodmenų, kurie yra naudojami komerciniais tikslais. LED ekranas susideda iš daugelio LED plokščių, kurios savo ruožtu susideda iš kelių šviesos diodų. Šviesos diodai turi daug privalumų, palyginti su kitais šviesą spinduliuojančiais šaltiniais, kuriuos galima naudoti alternatyviai. Be energijos efektyvumo, šviesos diodai suteikia daugiau ryškumo ir didesnio šviesos intensyvumo.

Galime pasiūlyti daugybę LED ekranų, kurie gali padėti sukurti beveik bet kokio dydžio ir formos ekraną. Mūsų LED ekranų sistemos yra vientisos, suteikia aiškią ir išsamų vaizdą.

LED ekranai laukui bei vidui

LED ekranų privalumai:

1. Puikus spalvų našumas, realesnės spalvos ir platesnis spalvų spektras

2. Ilgas tarnavimo laikas, vidutinis LED darbo laikas gali pasiekti 100000 valandų

3. Didelis žiūrėjimo kampas, vidinis žiūrėjimo kampas gali siekti iki 160 ° / 160 °

4. LED ekrano plotas gali būti lengviau pritaikytas pagal jūsų pageidavimus

5. Šviesos diodas taip pat pasižymi tokiomis funkcijomis kaip: mažas energijos suvartojimas, didelis ryškumas, mažiau gedimų ir matomumo atstumai