Interaktyvus stalas

Interaktyvus stalas – tai tarsi planšetė, tik daug didesnė ir geresnė. Vaikai vienu metu gali liesti, spustelėti, tempti objektus, piešti, žaisti ir/arba daryti namų darbus, mokyklos projektus ir kita. Stalas yra pakankamai mobilus, kad jį būtų galima perkelti kur jūs norite, bet kartu jis yra pakankamai stabilus ir tvirtas, kad atlaikytų didelį vaikų kiekį.

Leiskite vaikams būti kūrybingiems, naudojant begalę žaidimų ir/arba edukacinių programėlių, stimuliuojančių jų protą įsisavinant žinias jiems to net nejaučiant.

Nereikalingi sudėtingi diegimai – tiesiog įjunkite ir pradėkite kelionę į pažinimo ir tyrinėjimų šalį. Begalę įvairių programų galite rasti Google Playstore parduotuvėje arba kituose internetiniuose puslapiuose.

Sprendimą sudaro 32″ liečiamas ekranas, integruotas į tvirtą ir patrauklią dėžę, kartu su Android kompiuteriu, bevieliu internetu, maitinimo šaltiniu, leidžiančiu įrenginį pastatyti ant lygaus paviršiaus mokyklose, bibliotekose, prekybos centruose arba bet kurioje asmeninėje ar viešoje erdvėje.

Multi-Touch – 10 arba 30 (yra papildomų sąlygų) pirštų jautrus paviršius
32” Full HD LED
Dydis – 1025.8 mm (I), 803 mm (P), 420 mm (A)
Svoris – 30 kg
Garsiakalbis – 10 W
Atmintis – 16 GB

Galimos spalvos: Raudona, Mėlyna, Žalia. Galimybė pasirinkti norimą spalvą pagal pageidavimą (yra papildomų sąlygų)

Svarbiausios savybės:

  • Multi-Touch paviršius
  • Nereikia stipraus paviršiaus spaudimo
  • Plonas ir tvirtas dizainas
  • Nereikalingas kalibravimas
  • Iš anksto paruoštos naudoti programos
  • Įdiegta Android sistema
  • Lengva instaliacija
Interakatyvus stalas edukacijai
interaktyvus stalas vaikams

Interaktyvus „padas/padėklas“ (angliškai ePAD)

Šį interaktyvų įrenginį galima kabinti ant sienos ar dėti ant stalo. Įrenginys skirtas pramogauti/mokytis sporto klubuose, vaikų darželiuose, vaikų žaidimų aikštelėse, prekybos centruose, paslaugų centruose, globos namuose, ligoninėse, poliklinikose, verslo centruose ir panašiai.

interaktyvus padas

Grupinis mokymasis daro grupes interaktyvesnes ir pagerina dalyvių kūrybiškumą bei bendravimo įgūdžius. „ePad“ yra puikus įrankis, kuris palengvina mokymąsi bendradarbiaujant mažoms grupėms. „Multi-touch“ funkcija palaiko daugiau nei 4 vartotojus bendrauti tuo pačiu metu. 32 colių LED jutiklinis ekranas yra idealus dydis mėgautis ir mokytis. Sieninis laikiklis sumažina kaklo įtampą.

Yra galimybė pasirinkti iš keleto spalvų (klauskite).

 

interaktyvus stalas senjorams